PILNE!! Ankieta: trasa GŁG-KRK-GŁG z firmą Szwagropol

Szanowni Państwo,

problem dojazdów do Krakowa osób, które korzystają z komunikacji prywatnej (bus), jest nam znany od dawna. Niestety, położenie Głogoczowa na skraju Gminy Myślenice powoduje, że busy dojeżdżające do Krakowa rzadko się zatrzymują na przystankach w naszej miejscowości z powodu przepełnienia. Choć nie wiadomo co gorsze, bo jak już się zatrzymają, to ludzie często (w godzinach szczytu komunikacyjnego) nie mają już miejsc, stoją w ścisku i jadą z narażeniem własnego życia.

W związku z powyższym jedna z mieszkanek naszej miejscowości, zainicjowała rozmowy z firmą Szwagropol mające na celu namówienie tego dużego przewoźnika do wykupienia przystanku przy Zakopiance w Głogoczowie.

Aby jednak mieć argumenty w rozmowie, musimy znać skalę potrzeb i zainteresowania mieszkańców Głogoczowa ewentualną ofertą firmy Szwagropol.

Dlatego też przygotowałam dla Państwa ankietę internetową, mającą na celu zbadanie skali zainteresowania mieszkańców Głogoczowa korzystaniem z oferty wymienionego wyżej przewoźnika na trasie Głogoczów-Kraków-Głogoczów, a w przypadku zgody firmy na wykupienie przystanku w Głogoczowie, dopasowanie oferty do naszych potrzeb.

Ankieta skierowana jest do mieszkańców Głogoczowa dojeżdżających komunikacją prywatną (bus) do Krakowa.

Ankieta jest anonimowa i dostępna po kliknięciu w poniższy link:

Wstępna ankieta dot. zainteresowania ofertą firmy Szwagropol na trasie Głogoczów-Kraków-Głogoczów

Czas na wypełnienie ankiety mają Państwo do 14 marca.

Bardzo proszę o poinformowanie i pomoc w uzupełnieniu ankiety jak największej ilości osób korzystających z busów na trasie Głogoczów-Kraków-Głogoczów, abyśmy mieli szerszy obraz naszych potrzeb i więcej argumentów w rozmowie z przewoźnikiem.

Oczywiście, ostateczna decyzja należeć będzie do firmy Szwagropol. Mam nadzieję, że jeśli wykażemy, że skala naszych potrzeb jest duża, to firma uzna, że warto zainwestować w przystanek i zatrzymywać się również w Głogoczowie.