UWAGA Liderzy – Dobczyce, Myślenice i okolice!

Zapraszam do udziału w II edycji Akademii Lokalnego Lidera w ramach projektu „Łączy nas Inspiracja!”. 

Szkolenia w ramach II edycji odbędą się w Regionalnym Centrum Oświatowo Sportowym ul. Szkolna 43 w Dobczycach, w dniach : 8 czerwca, 12 czerwca, 13 czerwca, 19-20 czerwca oraz 26 czerwca. W godzinach od 9 – 15. Tematykę szkoleń jak i regulamin oraz formularz rejestracyjny znajdą Państwo na stronie Fundacji http://www.fundacjalis.org/zapisy-ii-edycja.html

Akademia Lokalnego Lidera jest skierowana do organizacji pozarządowych jak i grup nieformalnych, które na co dzień aktywnie działają w swoich społecznościach lokalnych (wymogiem jest prowadzenie działalności na terenach wiejskich lub małych miejscowościach do 50 tysięcymieszkańców).

Projekt nastawiony jest na wzrost wiedzy i praktycznych umiejętności z zakresu: animowania społeczności lokalnych, przeprowadzania akcji społecznych, a także skutecznego planowania, pozyskiwania funduszy jak i realizowania projektów oraz promocji działań lokalnych.

W ramach ALL oferujemy bezpłatne:

– szkolenia z zakresu zarządzania organizacją, pozyskiwania funduszy oraz promocji;
– coaching w wymiarze 4h na organizację/ grupę;

Organizacje aktywnie uczestniczące w Projekcie mogą także wziąć udział w:

– konkursie na dobre praktyki;
– dwudniowym bezpłatnym Forum Lokalnych Liderów.

Udział we wszystkich szkoleniach nie jest obowiązkowy. W szkoleniach mogą uczestniczyć maksymalnie 3 osoby z organizacji/grupy nieformalnej. Zachęcamy do skorzystania z oferty!

Organizatorami projektu są Fundacja Laboratorium Inspiracji Społecznych wraz z Stowarzyszeniem Gospodyń Wiejskich w Głogoczowie we współpracy z Urzędem Gminy i Miasta Dobczyce. Projekt dofinansowany w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

18425624_1452129468158581_983664499_n